Be a Maker – Veelzijdige freelance front-end Webdesigner

Voel jij je thuis in de dynamische wereld van digitale media en wil je je kennis op het gebied van software en design inzetten om onze afdeling Creatie en Mediatechnologie naar een hoger niveau te tillen? Dan zoeken wij jou.

Notice Branded Media is sinds 1999 pionier op gebied van op maat gemaakte narrowcasting en instore radio.  We bedenken, ontwikkelen en onderhouden audiovisuele digitale mediaconcepten en -netwerken. Tot onze klanten behoren meer dan 80 nationale en internationale ketens en duizenden vestigingen in vrijwel alle marktsegmenten. Dagelijks zijn 35 professionals, aangevuld met freelancers vol enthousiasme bezig om het WOW-effect bij onze klanten te creëren. Jouw collega’s bij dit moderne reclamebureau voor digitale media zijn o.a. dj’s, filmmakers, ontwerpers, motion graphic designers, programmeurs en media technologie experts.

Voor een aantal uiteenlopende klantopdrachten zijn wij op zoek naar een freelance Front-end designer die ons werk uit handen neemt. Wil je deel uitmaken van ons team? We bieden jou de mogelijkheid om onder de vlag van Notice Branded Media op projectbasis mee te surfen in onze dynamische wereld.

Wat wij vragen:

  • Minimaal drie jaar ervaring in web-design
  • Ruime ervaring met Adobe Photoshop, Illustrator en Sketch
  • Sterke kennis voor informatie hiërarchie, kleur theorieën, Typografie en Layouts
  • Bekend met rapid prototyping, interactive design en user experience benadering
  • Ervaring met responsive websites en ontwerpen van User interfaces
  • Ervaring met Adobe Muse is een pre

Werkzaamheden:

  • User interfaces
  • Single pagina’s websites voor TV
  • Websites en landing pagina’s
  • Mobiele apps

Gewenste startdatum: zo snel mogelijk

Vergoeding: in overleg op basis van project en duur

Interesse of vragen. Stuur dan jouw CV en portfolio met begeleidende motivatie naar: bas@notice.nl of bel: 020-7548600.

Notice Branded Media
Digital experience in the real world

Bekijk al onze vacatures

Share onShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInBuffer this pageEmail this to someone